O nas

Adwokat Ireneusz MAJ

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, który ukończył w roku 2003, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Karnego Wykonawczego.

W 2004 roku rozpoczął trzyletnią  aplikację sędziowską, w trakcie której zdobywał doświadczenie odbywając praktyki we wszystkich wydziałach orzeczniczych Sądu Rejonowego w Busku – Zdroju oraz Sądu Okręgowego w Kielcach. Ppodczas aplikacji współpracował z, działającym w ranach Caritasu, Biurem Aktywizacji  Bezrobotnych w Busku - Zdroju, gdzie udzielał porad prawnych osobom korzystającym z usług Biura.

Po zdanym w 2007 roku Egzaminie Sędziowskim rozpoczął ścisłą współpracę z Kancelarią Adwokacką Adwokata Jana Zawartki w Krakowie, gdzie pod okiem doświadczonego patrona zdobywał praktyczne umiejętności niezbędne w pracy adwokata.

W kwietniu 2008 roku - po tym jak w lipcu 2006 roku zdał aplikacyjny egzamin konkursowy - rozpoczął aplikację adwokacką, uzyskując w dniu 28 października 2008 roku wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Kielcach.

Aktualności

lut 10, 2009

Witamy na nowej stronie

Witamy na nowej stronie naszej Kancelarii i zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Adwokat
Ireneusz Maj

ul. Kilińskiego 16, 28-100 Busko-Zdrój
tel. kom. 606 319 885

e-mail: kancelaria@adwokat-maj.pl